Neierobežots mobilais internets tomēr tiek ierobežots

Kompānija «Triatel» šodien izplatījusi paziņojumu, kurā nāk klajā ar revolucionāru paziņojumu.

Kompānija Triatel ir veikusi nozīmīgu sakaru tīkla modernizāciju, tādējādi kļūstot par pirmo telekomunikāciju sakaru operatoru Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā mobilo internetu bez apjoma un ātruma ierobežojumiem.

Protams pirmā reakcija ir dabiska un šķiet – oho, beidzot kāds saņēmās un dīvaini, ka ne Bite vai Tele2. Lai gan pēdējā operatora tīkls pēdējā laikā arvien vairāk netur slodzi un bubināšana par slikto govi laiku pa laikam uzpeld.

Tad nu Triatel lepojoties ar 350 000 lielām investīcijām karstām mutēm citē savu valdes priekšsēdētāju Raimondu, kura uzvārds cita starpā ļoti zīmīgs – Peļņa.

Paredzot, ka zaķis nav tik balts kā to mālē, ieskatījos «īpaši izdevīgajam» piedāvājumam tieši acīs. Kā jau pierasts, pierādījās vecā patiesība – ja jums piedāvā kaut ko neierobežotu, visticamāk jūs to nekad nespēsiet pat ierobežoti iztērēt.

«Neierobežotais» internets maksā Ls 11.90 vai Ls 17.90 mēnesī. Attiecīgi jums tiek iedalīts limits 2GB un 10GB tarificētajiem resursiem. Kā izrādās tarificētie resursi ir jebkas, kas varētu tērēt jebkādu trafiku:

1. Audio Video straumēšana
2. Failu apmaiņas programmas

Labā ziņa ir tā, ka pēc šī limita pārsniegšanas cenas ir salīdzinoši saprātīgas un uzskaites solis no pierastā MB pārvērties par GB. Attiecīgi jāpiemaksā būs Ls 2,- vai Ls 0,90 par katru nākamo GB.

Īsti nevaru izprast vai piedāvājums ir labāks par šobrīd tirgū esošajiem GSM/UMTS piedāvājumiem vai nē. Kaut kā tomēr šķiet, ka visvairāk tas mērķēts uz sirdsmieru kārojošajiem, kuri naktīs negrib murgot vai pārsnieguši MB par draugiem fermas lietošanu vai nē. Tomēr nosaukt to par neierobežotu interneta lietošanu joprojām ir pāragri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.