Kas ir grupa «Tā Tā Tā»?

Pavisam nesen, burtiski pāris dienas atpakaļ, vai varbūt vakar, kaut kur internetā, kaut kur radio vai vēl kaut kur (kā jau tas allaž gadās) padzirdēju, par grupu «Tā Tā Tā». Godīgi sakot, pirmajā brīdī vispār nesapratu, kas tas ir un ko tas ziemā ēd, kur nu vēl pievērsu tam uzmanību.  Tomēr tad, arvien vairāk cilvēku iekš twitter sāka runāt par to, ka augstāk minētajai grupai kaut kāda nāvīgā dziesma gaidāma.

Tā nu pavisam neviļus vienā brīdī, sadzirdēju pa Radio SWH reklāmu, ka Lielajā vakarā būs grupas pirmā singla – Tu esi dinamīts – pirmatskaņojums, savukārt grupas debijas koncerts šajās brīvdienās Liepājā Baltic Beach Party ietvaros.

Tiem, kas tankā, gluži tāpat kā es,  grupa «Tā Tā Tā» ir divu cilvēku – Artis Dvarionas un Reiņa Briģa jauns, kopīgs muzikāls projekts. Pirmais no viņiem agrāk piedalījies R.A.P. savukārt otrs Double Faced Eals.  Runājot par pašu grupas pirmo dziesmu – tu esi dinamīts – to var noklausīties pilnā apjomā grupas «Tā Tā Tā» mājaslapā, savukārt lejupielādēt savā datorā to var no e-art.lv.

Noklausījos dziesmu trīs reizes, pēc visiem labākajiem standartiem, un secinu, ka dziesma ir absolūti klausāma pa dienu iekš radio. Iespējams, cītīgi to drillējot, ar laiku tā varētu pat uz kādu brīdi kļūt par dungojamo dziesmu, bet nedomāju, ka uz ilgu laiku. Jebkurā gadījumā, šis noteikti nav sliktākais projekts, kas noticis ar mūziku Latvijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.