Ekrāns balts un neparasts

Mūsdienās teju visiem bērniem bērnības sapnis ir paviesoties teiksmainajā visu multeņu varoņu pasaulē – Disnejlendā. Manā bērnībā protams šī zeme eksistēja, tomēr par to vairāk dzirdēju kaut kādā nostāstu līmenī no šobrīd neatreferējamiem avotiem.

Nieka pārdesmit gadus vēlāk par vecumu, kurā tipiski šo vietu grib apmeklēt cilvēki, arī man sagadījās tur diezgan neplānoti ierasties. Protams, pa starpu visiem pasaku un multeņu varoņiem, šis pa lielam ir parasts atrakciju parks, kurš atkal un atkal apliecina, ka visnozīmīgākais visā ir iepakojums. Tādēļ, ja distancējamies no tumšādainiem bērneļiem princešu kleitās, kuru šeit cita starpā netrūkst, šī ir diezgan interesanta vieta, kuru apmeklēt arī pieaugušajiem, lai aizmirstos no apkārtējās pasaules.

Visupirms jau protams, kā daudzviet tūristu un vietējo iemīļotos objektos, visa Disnejlenda sastāv no daudz un dažādām rindām, kuras izstāvot ir iespēja piedalīties atrakcijā ar vidējo ilgumu divas minūtes. Lai organizētu cilvēku plūsmu, pie populārākajām atrakcijām ieviestas virtuālās rindas mašīnas, kas ļauj nosacīti sev aizņemt vietu virtuālā rindā, un ierasties uz atrakciju konkrētas pusstundas ietvaros.

Jāatzīst, ka vien no aizraujošākajām atrakcijām man likās zvaigžņu karu misijas lidojuma simulators. Lai arī vizuālais noformējums un emulatora iekārtojums lika domāt, ka atrakcija uz Eiropu attransportēta no ASV Disnejlendas muzeja, tā tomēr bija viena no jautrākajām. Protams, ja gribas aizmirsties, tad var pavizināties ar dažādu multeņu tēlu maskētajiem amerikāņu kalniņiem, kur minūtes laikā vairākkārt izbaudot paātrinājumu un apgriežoties ap savu asi ir diezgan neiespējami adrenalīna iespaidā neaizmirsties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.