Alfabēta restorāni. Government

Šo vietu bijām ievērojuši visi braucot tai garām. Es gan to redzēju slēgtu svētdienas vakarā ap 20, bet mani draugi redzēja to slēgtu sestdienas rītā ap 10. Visbeidzot mums pa visiem izdevās trāpīt šeit dienā, kad viss darbojās uz pilnu jaudu. Ceturtdienas pievakarē tā ap 19. 

Vieta no skata laikam ir ar pretenzijām uz šiku. Uz tādu nedaudz slāvisku šiku. Interjerā dominē elektro zaļš, melns balts un 50 pelēkā nokrāsas. To, ka šim visam ir slāvisks piesitiens var nojaust jau apskatot viņu facebook profilu, kur teksti sarakstīti nospiedošā vairumā krievu valodā. Arī ienākot apkalpojošais personāls jūs visupirms sveicina skaidrā krievu valodā. Dāmas un kungi, restorāns – kokteiļbārs «Government» Avotu un Lāčplēša ielas stūrī.

Ja man būtu jāsniedz īsais šīs vietas raksturojums vienā teikumā, tad es to raksturotu kā vietu, kas ir kaut kur starp čilli picu un Gan Bei. Arī cenu ziņā šī vieta atrodas kaut kur pa vidu. Interjers ir pieklājīgi atturīgs, pagaidām vēl gaišas krāsas dīvāniem un krēsliem. Kā pēdējā laikā ļoti moderni kļuvis, savu maltīti var ieturēt sēžot pie galdiņa logā.

Lai arī uz visiem iespējamiem stūriem šeit lepni stāv rakstīts restorāns – kokteiļbārs, ar kokteiļbūšanu izskatījās tā pašvakāk. Cenu līmenis vidējs, apkalpošanas ātrums arī. Jārēķinās, ka apkalpojošais personāls sarežģītākas konstrukcijas teikumus latviešu valodā var nesaprast, bet tomēr turējās sparīgi un nebija sajūta, ka galīgi netver lauku.

Šī cita starpā ir viena no retajām vietām Rīgā, kur ēdienu pasniedz uz kvadrātveida šķīvjiem. Kamēr McEnroy jau bija aizrāvies ar tējas testu, es no trūcīgās ēdienkartes, izvēlējos klasiskas vērtības – vistas fileju arkautkotur. Par loģistiku restorānā nav īsti labi padomāts. Bārs atrodas zālē tuvāk ieejai, bet nav tiešā veidā savienots ar virtuvi. Līdz ar to, meitenei nācās skraidīt augšup pa pakāpieniem uz otro restorāna daļu un prom uz dibenistabiņu, kurā acīm redzot bija ierīkota virtuve.

Ēdiens bija garšīgs un tā ir labā ziņa. Apkalpošana nesteidzīgi ātra. Vakariņas trijām personām – 35 eur. Ja gribat pieticīgu un diezgan patukšu vietu Rīgas centrā, kur ieturēt kādreiz vakariņas bez īpaši plašas ēdienu izvēles, šī būs īstā vieta.

2 Responses to “Alfabēta restorāni. Government”

  1. juris says:

    izskatās, ka ir tīri tā neko un cena arī salīdzinoši zema

  2. […] Noslēdzam ēšanas sadaļu ar filozofisku secinājumu- bērns restorānā nav traucēklis sabiedrībai. Runājot par restorāniem- kārtējais alfabēta restorāns ir atķeksēts- Government. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.