Alfabēta restorāni. «Trattoria da NIKO»

«Trattoria da NIKO» ir vieta par kuru Jūs līdz šim visticamāk nenojautāt. Tā atrodas Mārupes administratīvajā centrā un  virs tās durvīm latviešu valodā lepni gozējas vārds Restorāns, lai gan itāliskais nosaukums noteikti ir krietni tuvāk būtībai. 

Šo vietu bezmērķīgi atrast var izrādīties grūtāk nekā šķiet. Tikai latviešu ziņkāre mums lika apbraukt ap stūri un to atklāt. No P132 jeb Daugavas ielas puses tā nav pamanāma. Vispār mūsu mērķis bija kafejnīca ar brīnišķīgo nosaukumu «Motivācija», tomēr tā bija jau slēgta. Tādēļ iebraucām turpat ap stūri palūrēt vai nav kas cits un visi vienlaikus sajūsmā iesaucāmies ieraugot nepārprotamu itāļu restorānu.

Trattorijā jeb tavernā jeb krodziņā saimnieko pats Niko, kā jau tas nojaušams no visraksta. Vai arī, ja tas nav Niko, tad tas ir kāds itāļu kungs, kurš runā skaidrā Latviešu itāļu valodā. To ir ļoti amizanti klausīties, lai arī brīžiem jūtams, ka kungam pietrūkst dažu vārdu, talkā tiek ņemtas citas valodas.

Piedāvājumā ir gan itāļu vīni, gan itāļu makaroni un vēl šādi tādi itāļu produkti, kurus var iegādāties līdzņemšanai. Bet mēs, kā ierasts koncentrējāmies uz ēdiena konsumēšanu uz vietas. Trattorija ir jūtami iecienīta vietējo vidū. Jo kamēr šeit pavadījām aptuveni 60 minūtes, tajā iegriezās ne mazums cilvēku. Un pasniegtā ēdiena kvalitāte strauji izskaidro kādēļ tas tā ir. Ēdienkartes piedāvājumā ir gan dažādas picas, makaronu ēdieni, salāti, saldējums un protams dažādi deserti. Ir arī daži bērnu ēdieni.

Vietas šeit nav daudz. Iekštelpās pie galdiņiem varētu sasēst vienlaikus kādi 16 cilvēki. Tomēr vasaras sezonā zem nojumes arī ārpusē ir iekārtoti vairāki galdiņi.  Ja esat Itālijas fans, šī noteikti ir «must have» apmeklējama vieta, pie kuras ir ērti piebraukt pēc darbadienas. Trattoria atvērta darba dienās no 10 līdz 21. Svētdienās no 11 līdz 21.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.