Desmit seriāli, kurus noskatīties Netflix

Foto: Rosana Prada

Brīžos, kad šķiet, ka Netflix karma ir aizvedusi Tavu piedāvājumu pārāk dziļi mežā (kā man tas gadījās ar Āzijas filmām), šeit būs saraksts ar seriāliem, kas man šķita gana interesanti, lai tos ieteiktu noskatīties citiem.

Jau iesākumā jābrīdina, ka mans mīļākais seriālu žanrs ir situāciju komēdijas un drāmas, tādēļ, ja esat liels trilleru vai asa sižeta filmu cienītājs, jūsu gaume varētu atšķirties.

10. Top Gear. Lai arī jautrā trijotne jau sen kā pametusi laipnās BBC telpas, Netflix pieejams jauks pārskats ar visām pēdējām 10 Top Gear sezonām. Pat neskatoties uz to, ka daudzas no šīm sērijām jau redzētas agrāk, asprātīgās piezīmes un vadītāju savstarpējā saspēle ļauj ar aizrautību tās visas noskatīties vēlreiz.

9. Crazy Ex-Girlfriend ir stāts par kādu sievieti, kura, nejauši satiekot uz ielas savu agrāko mīlestību, nolemj pamest veiksmīgu darbu un karjeru, lai dotos uz mazpilsētu un mēģinātu iekarot puiša sirdi. Lai sanāktu seriāls, protams, viss neies tik gludi, kā cerēts. Tā vietā galvenā varone balansēs uz garīgi nestabilas personas robežas.

8. Drop Dead Diva. Ja jums šķiet, ka neeksistē dzīve pēc nāves, šis seriāls cenšas pierādīt pretējo. Turklāt pēc nāves jūs atgriežaties uz zemes ar citām zināšanām un citu ķermeni. Šajā seriālā iespējams noskaidrot, cik ļoti pārvēršas dzīve, ja modele kļūst par sekmīgu advokāti.

7. Cukoo. Iedomājieties, ka jūsu meita skolas atpūtas braucienā ārvalstīs apprec, lai arī ļoti izskatīgu, tomēr šķietami jukušu personu. Lai arī vecāki cenšas būt brīvi domājoši un nestāties ceļā meitas laimei, ir grūti noticēt, ka šādā veidā iegūts radinieks tiešām ir pareizā izvēle laimīgai dzīvei mūža garumā.

6. Please Like Me. Ir stāsts par kādu heteroseksuālu puisi, kurš pēkšņi (vai arī ne tik ļoti) saprot, ka ir gejs. Vai viegli būt ekscentriskam gejam Austrālijā bez īpašas nodarbošanās? Seriāls, kurā ir ļoti daudz dažādu cilvēku ar psihiskām novirzēm liek vienlaikus gan raudāt, gan smieties par traģikomiskām situācijām.

5. The IT Crowd. Šo seriālu šķiet ir jau ļoti sen ir redzējusi lielākā nācijas daļa, tomēr klasiskā britu komēdija ir nemirstīga. Kas notiek lielā uzņēmumā, kad IT nodaļu sāk vadīt sieviete, kura no šīs jomas neko nesaprot? Ļoti daudz niansēta humora un aktuālu tematu arī desmit gadus pēc seriāla iznākšanas. Turklāt neaizmirsīsim par unikālo iespēju redzēt internetu!

4. Don’t Trust the B!tch in Apartment 23 ir lielisks divas sezonas garš seriāls, kurš acīm redzami kādam nešķita gana smieklīgs, lai to turpinātu filmēt. Man pseido slavenību, naivas lauku meitenes un lielpilsētas dīvaiņu dzīve šķita ļoti aizraujoša.

3. Unbreakable Kimmy Schmidt. Jau pavisam drīz šajā pavasarī Netflix publicēs šī seriāla trešo sezonu. Līdz tam ir visas iespējas pagūt noskatīties pirmās divas. Tajās kāda meitene, kura pēdējos 15 gadus turēta pazemes bunkurā, nonāk Ņujorkas ielās, kuras jau atkal ir pilnas ar meliem, naidu un viltu.

2. Orange Is The New Black. Ir stāsts, kurš sākotnēji var likties gana depresīvs, jo kuru gan interesē sieviešu dzīve cietumā? Tomēr savstarpējo attiecību līkloči var atklāt daudz jaunas un iepriekš neparedzētas nianses un likt skatītājam paskatīties uz stereotipiem citā gaismā.

1. Doctor Who. Ceļošana laikā ir iespējama! Turklāt, kā noskaidrojies, to ērti paveikt nelielā antīkā telefona būdiņā. Šis ir viens no visu laiku populārākajiem seriāliem, kuru radījis BBC. Sekot līdz satraucošajiem notikumiem Netflix šobrīd ļauj piecu sezonu ietvaros.

 

Ja ar šo sarakstu bija par maz, cita starpā Netflix joprojām var noskatīties Gossip Girl, House, M.D., Californication, Love un Sherlock.

3 Responses to “Desmit seriāli, kurus noskatīties Netflix”

  1. Marina says:

    Esmu mēģinājusi skatīties Unbreakable Kimmy Schmidt. Izturēju 10min, nereāli kaitinoši. :)

  2. Schmitz says:

    Unbreakable Kimmy Schmidt pirmā sezona bija ciešama, otrā jau bija nelietojama un nesaprotu kapēc viņiem vēl bija jārada trešā. Savukārt Don’t Trust the B!tch in Apartment 23 man arī patika.

  3. […] Desmit seriāli, kurus noskatīties Netflix – noderīga informācija ekrāna vērotājiem. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.